"Nenechte se překvapit kurýrem PPL"
díky naší službě si můžete dohledat kde se vaše zásilka nachází.

Sledování zásilek PPL

PPL
přepravní služba
Číslo balíku bez mezer:
(např.: 80518032423)

Sledování zásilek PPL

Dopravce vyniká expresními službami, které zaručují včasné předání balíčku. PPL nabízí přehledné sledování zásilek, díky kterému získáte okamžitý přehled o tom, kde se váš balíček právě nachází.

Monitorování zásilky můžete využít nejen v případě, pokud balíček očekáváte, ale i tehdy, kdy jej odešlete.
Sledování zásilek PPL je možno na webových stránkách dopravce. Stačí do příslušného pole zadat unikátní číslo a odeslat.

PPL zasílá klientům i statistické výstupy, včetně vyhodnocení kvality doručení. Stav zásilky lze, kromě internetu, sledovat také na mobilním zařízení
Chcete-li využít kurýrní služby PPL, pošlete balíček 1 den před předpokládaným odesláním.

Jedná-li se o naléhavý případ, můžete zásilku poslat i do 12:00 v den odeslání. Kurýr si zásilku vyzvedne do 17:00 a od té doby je možné ji průběžně sledovat.

Do regionálního depa se balíček dostane do 20:00 a poté putuje na centrálu. V době mezi 5:00-8:00 odesílá dopravce balíček do dalšího regionálního depa. Tentýž den, do 18:00, proběhne samotné doručení.

Společnost PPL (Professional Parcel Logistic) patří k nejoblíbenějším dopravcům a v posledních letech si ji oblíbili provozovatelé internetových obchodů.

Systém PPL byl založen v roce 1995 a to sloučením 7 kooperujících nezávislých dopravců. V roce 2004 došlo ke sloučení a vzniku regulérní společnosti.

Od roku 2006 je členem skupiny Deutsche Post DHL a její vozový park čítá více než tisíc vozidel.

Zákaznická linka PPL: 844 755 755
© 2010 - 2023 - Sledování zásilek, balíků PPL online zdarma |
Sledování zásilek | Ochrana osobních údajů | Reklama zde |